Brutál Black Friday hét. 11.20-27.
Itt valódi, bőséges készlettel várjuk! Bármennyit vehet, nincs megszabva, mint a gagyicska-emagocskán /ott csak 4 darabot lehetett venni!/...
64 fajta, 80.000 db termék, -25-80%
+ Ajándék 3.000 Ft értékű 18W Led lámpa! /3.000 Ft felett vásárlás felett ajándék lámpa, 18W, 1500 lumen, 3.000 Ft értékű por és páramentes Tri-proof! Egy vásárló csak egyszer kaphat! Csak 1.000 db ajándék termék van!/ A visszaigazoló mailben benne lesz az ajándék lámpa!
+Ráadás! Extra nyitva tartás!
11.26. szombaton is nyitva 10-16H-ig: 1134. Lőportár utca 20/ Lehel- Lőportár sarok/; 1152. Budapest Városkapu utca 3. /Praktiker melett/
11.26-27. szombat-vasárnap 10-18H-ig nyitva: Budaörs, Tesco parkoló, Shell kút melletti üzletünk. https://leddiszkont.hu/kapcsolat.html
Led gyertya égő, 1. Magyarországon a legolcsóbb!,
Led körte égő 5W, 50W izzó helyett. 600 Lumen, 6000K, hideg fehér, 45mm, E14 foglalat. Nem vibrál a fénye! Life Light Led 3 év garancia!
| Cikkszám | LLK5W45MME14CW |
| Feszültség | 230V |
| Fogyasztás | 5W |
| Fényáram | 600 lumen |
| Szín | 6000 kelvin |
| Világítási szög | 180° |
| Védettség | IP20 |
| Méret | 45*45*78 mm |
| Foglalat | E14 |
| Garancia | 36 hónap |
| Fény- és teljesítménymérési jegyzőkönyv | Letöltés |
| Energiahatékonysági címke | Letöltés |
| Termékinformációs adatlap | https://eprel.ec.europa.eu/ |
| Energiahatékonysági osztály |
|
Brutál Black Friday!
| Teljes készlet | ✓ | 820 db |

